تاریخ: ۱۸:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
جشن انتشار یکصدمین شماره هفته نامه سراج برگزار شد+گزارش تصویری

آئین یکصدمین شماره سراج با حضور نماینده شهرستانهای کاشان و اران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و رئیس شبکه الکوثر در اردیبهشت ۹۶ در تالار فرهنگ برگزارشد. رئیس شبکه الکوثر با بیان اینکه دوستی با استکبار دوستی نمی‌آورد، گفت: امروز امنیت ایران مرهون مدافعان حرم است و دوستی با استکبار جهانی برای ما امنیت […]

آئین یکصدمین شماره سراج با حضور نماینده شهرستانهای کاشان و اران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و رئیس شبکه الکوثر در اردیبهشت ۹۶ در تالار فرهنگ برگزارشد.

رئیس شبکه الکوثر با بیان اینکه دوستی با استکبار دوستی نمی‌آورد، گفت: امروز امنیت ایران مرهون مدافعان حرم است و دوستی با استکبار جهانی برای ما امنیت نمی‌آورد.
به گزارش سرج: دکتر احمد سادات چهارشنبه شب در مراسم صدمین شماره نشریه سراج کاشان با بیان اینکه ترکیب علم و رسانه کاری است که میتواند دنیا را تکان دهد، اظهار داشت: اگر حزب الله در سال ۲۰۰۰ موفق شد اسرائیل را از خاک لبنان بیرون کند از طریق سلاح نظامی نبود بلکه تحقق این مهم با عملیات روانی ممکن شد.
رئیس شبکه تلویزیونی الکوثر صدا و سیما با بیان اینکه اسرائیل توان مقاومت ندارد، افزود: جنگ روانی علیه بشار اسد باعث شد مردم تحریک شوند و شبکه الجزیره نیز با ایجاد تضاهرات خیالی و ساختگی در استودیوهای خود بر این جنگ روانی دامن می‌زد.
سادات نقش شبکه‌های اجتماعی در فتنه ۸۸ و فوت یک خواننده را بسیار تاثیرگذار عنوان کرد و ابراز داشت: اگر بنا داریم مخاطب را تحت تاثیر قرار دهیم و افراد را در انتخابات ارشاد کنیم، قطعا فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تاثیر بیشتری نسبت به رسانه‌های مکتوب دارند.
وی با بیان اینکه تاثیر مناظره دوم بر جامعه آشکار بود،خاطرنشان کرد: نظرات مردم در مناظره دوم تغییر کرده بود و در این مناظرات نیز شگرد خوبی به کار گرفته شده بود به گونه‌ای که جملات شاخص و برگزیده در فضای مجازی منتشر می‌شد که تاثیر بسیار زیادی در میان مردم داشت.
رئیس شبکه تلویزیونی الکوثر صدا و سیما با بیان اینکه یک شبکه تلویزیونی با ۱۰ الی ۱۲ نفر و یک شبکه رادیویی با ۲ الی ۳ نفر می‌توان اداره کرد، بیان کرد: اگر برخی نامزدان ریاست جمهوری قدرت موشکی ایران را زیر سوال می‌برند و برخی افراد دیگر نیز مدافعان حرم را زیر سوال می‌برند از نادانی آن‌هاست.
سادات تاکید کرد: کسی که عنوان می‌کند برجام سایه جنگ را از کشور دور می‌کند بداند حکومت بشار اسد بخاطر ایران ساقط نشد‌.
وی با بیان اینکه اگر حاج قاسم سلیمانی و مستشاران ایرانی در عراق و سوریه نبود این دو کشور سقوط کرده بودند، گفت: امروز امنیت ایران مرهون مدافعان حرم است و دوستی با استکبار جهانی برای ما دوستی و امنیت نمی‌آورد و این موضوع در برجام به ما ثابت شد.
با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در ۲۹اردیبهشت گفت: مردم به کسانی رای دهند که نگاهشان به خارج نباشد بلکه نگاه شان به داخل باشد و از توان و ظرفیت داخلی برای رفع مشکلات استفاده کند.

 

یکصدمین شماره هفته نامه سراج